Vilapark Klamovka: Metropolitní bydlení obklopené zelení

Toužíte po bydlení ve městě, ale zároveň potřebujete klid a přírodu na dosah ruky? Máte štěstí, protože nyní vzniká rezidenční projekt, který je určený milovníkům velkoměsta toužícím po vyvážené kombinaci života ve městě a relaxace v zeleni. Nachází se hned vedle zeleného parku Klamovka, jen pár minut od smíchovského Anděla.

Za jeho realizaci zodpovídá společnost Metrostav Development, jenž nabízí 117 bytových jednotek o různých dispozicích ve dvou specifických typech bydlení. Zájemci si mohou vybrat, jestli dají přednost výhledu na město, nebo se raději uchýlí do oázy zahrady.

Vilapark Klamovka je osobitý rezidenční projekt, který se právě začíná stavět v centru metropole. Vzniká v oblasti parku Klamovka na Praze 5 – v místě s velmi dobrou přístupností městskou hromadnou dopravou do historického a obchodního centra a bezproblémovým napojením na výpadovky z města. Mezi další lákadla tohoto bydlení v Praze na Smíchově patří atraktivní architektura, stejně jako možnost výběru bytu s výhledem na město nebo příbytku, skrytém v zeleném ráji zahrady.

Oba typy domů nabízejí malometrážní garsonky i prostorné bytové jednotky určené pro rodiny s dětmi – do nabídky se dostaly 3+kk, 4+kk a luxusní penthousy s dispozicí 5+kk s terasou a s úžasným výhledem na město.

Některé čtyřpokojové byty mají mezonetový charakter, což umožňuje vybudování pracovny nebo odloučené ložnice pro starší děti. Přízemní byty disponují velkými předzahrádkami a byty ve vyšších patrech zase balkonem, lodžií či terasou. Zahradní byty jsou vybaveny sklepním prostorem a všechny bytové jednotky je možné doplnit o garážové stání v podzemních garážích.

Na první pohled je zřejmé, že bydlení v rezidenčním projektu Vilapark Klmovka je určeno metropolitně smýšlejícím zájemcům, kteří k životu potřebují vysoce kvalitní a prémiové služby, ale zároveň se nechtějí smířit s klasickým životem ve velkoměstě.

Pokud si chcete koupit nový byt v Praze a zároveň se nechcete vzdát blízkosti přírody, přečtěte si o Vilaparku Klamovka více na stránkách vilaparkklamovka.cz.

Mohlo by vás zajímat