Erotické pomůcky jen pro ženy? Omyl. Jaké existují masturbátory pro muže a co vám mohou nabídnout?

Když se řekne „erotická pomůcka”, většina lidí si představí klasické dildo či vibrátor pro ženy. V dnešní době už se daří téma sexu a sexuálních pomůcek poměrně dobře detabuizovat, i přesto však existuje spousta zákoutí, o kterých se některým ani nesnilo. Takové mastrurbátory pro muže u většiny končí možná tak nafukovací panou. Přitom dnešní trh nabízí několik druhů umělých vagín, které dokáží potěšit jak o samotě, tak v páru. Podívejte se s námi, jak masturbátory fungují a jak mohou potěšit.

Co je to masturbátor

Už ze samotného názvu je jasné, že se jedná o erotickou pomůcku určenou k masturbaci. Masturbátory dokáží navodit pocit skutečné vagíny a vy tak můžete prožít ještě o něco intenzivnější a lepší prožitky. Víme, že první volbou je pohlavní styk. V některých případech však z různých důvodů nemusí být možné ho realizovat a mastrubátory jsou skvělý způsob, jak jej nahradit. V dnešní době jsou materiály umělých vagín tak dokonalé, že dokáží imitovat vlastnosti lidské kůže. Pomůcky jsou obtisknutými napodobeninami skutečné vagíny, análu či úst.

Pro koho je masturbátor určený

Masturbátory jsou určené pro všechny muže, kteří chtějí zažít intenzivnější orgasmus při masturbaci. Velmi dobrý pomocníkem mohou být pro panice, kteří se chtějí seznámit s pocity, které zažijí během pohlavního styku ještě před tím, než k němu dojde. Mnoho mužů využívá masturbátory rovněž jako trenažery výdrže, což jim pomáhá oddálit ejakulaci při skutečném sexu. V neposlední řadě pak umělé vagíny a masturbátory vyhledávají páry či ženy, které chtějí zpestřit sexuální hrátky v ložnici či jen potěšit svého partnera v době, kdy ony samy mu sex dopřát nemohou.

Jaké existují druhy umělých vagín a masturbátorů pro muže

Říká se: „Sto lidí, sto chutí” ー právě na to dnešní výrobci erotických pomůcek reagují. Ani byste nevěřili, kolik druhů mastrubrátorů pro muže se vyrábí. Vibrační, automatické, realistické nebo dokonce reálné odlitky nejznámějších pornohvězd. Stejně tak někteří muži víc preferují anální nebo orální styk, a proto jsou k dostání mastrubrátory i ve tvaru hebké pusinky či análu pro uspokojení veškerých potřeb. 

Vibrační masturbátory a umělé vagíny

Vibrační masturbátory pro muže dokáží darovat nepopsatelné uspokojení, a to prakticky bez námahy. Stimulační účinky pomocí vibrátorů, které si u některých pomůcek můžete kompletně nastavit, vás provedou zcela novými druhy orgasmu, o kterých se vám ani nesnilo. I vibrační mastrubátory mají většinou velmi realisticky tvarovaný vstup podle vaší preference (vagína, anál či ústa). Výběr vibračních vagín je víc než široký. Najdete umělé vagíny v klasickém obalu, vibrační torza nebo dokonce automatické masturbátory, které odvedou veškerou práci za vás a vy si tak můžete nerušeně užívat dokonalého orgasmu.

Zdroj: www.erosstar.cz

Nevibrační masturbátory a umělé vagíny

Nevibrační mastrubátory pro muže mají za úkol nahradit pohlavní styk v případě, že není ochotná partnerka v blízkosti. Dnešní mastrubátory poskytují nadstandardní pocit realistického uspokojení, který dokáže v kombinaci s vašimi schopnostmi vykouzlit intenzivní orgasmus, po kterém se vám div neroztočí hlava. Nevibrační umělé vagíny jsou skvělým pomocníkem pro trénink výdrže či pány, kteří si chtějí užít realistický ničím nerušený orgasmus. 

Mohlo by vás zajímat